kobieco, delikatnie, z klimatem

Dla Magdy miałam przyjemność zaprojektować stronę www oraz grafiki do mediów społecznościowych, dzięki którym mogła rozpocząć swoją działalność w internecie.

Identyfikacja wizualna działalności Magdy jako douli i life coacha opiera się na delikatnej, przygaszonej palecie barw, która doskonale współgra z jej sesją zdjęciową i bardzo kobiecym charakterem komunikacji. 

 

blog i powiadomienia o nowych warsztatach dla kobiet

dJednym z elementów strony Magdy jest podstrona z artykułami blogowmi, dzięki którym może dzielić się wiedzą i lepiej pozycjonować swoją stronę w wyszukiwarkach.

Dodatkowo w prosty sposób może dodawać wzmianki o nowych wydarzeniach i warsztatach, które organizuje.

Na stronie znajduje się także szczegółowa oferta działalności Magdy, która z jednej strony wspiera przyszłe mamy jako doula, a z drugiej jako life life coach.

Nie zabrakło miejsca na referencje jej dotychczasowych klientek oraz przejrzysty formularz kontaktowy. Jest on zintegrowany z firmową skrzynką e-mail, dzięki której można bezpośrednio odpowiadać na wiadomości.

Magda zamówiła u mnie także zestaw grafik do mediów społecznościowych, dzięki którym samodzielnie może tworzyć spójną komunikację na facebooku i instagramie. Grafiki można edytować w bezpłatnym programie Canva.

 

Opinie Klientek

Agata Frankowska – blog estetycznym okiem

Nasza współpraca pomogła mi określić cele i nadać kierunek tworzenia mojego bloga. W dłuższej perspektywie przełoży się z pewnością na jego jakość i regularność w prowadzeniu bloga. Nasza komunikacja była szybka, zrozumiała i pełna szacunku. Zdecydowanie otrzymałam to, czego oczekiwałam! Dzięki wielu wersjom kolorystycznym mogłam widzieć dokładne w jakim kierunku zmierza projekt, co ostatecznie dało zadowalający efekt.

Poleciłam współpracę z KP design z uwagi na profesjonalizm, zaangażowanie i ogromną wyobrażnię.

www.estetycznymokiem.pl

Aleksandra Hankowska-Nwobi – Lektor języka angielskego

Bardzo polecam współpracę z KP Design!

Jestem zachwycona oprawą graficzną mojej firmy, projekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Pani Kasia cierpliwie znosiła moje prośby o zmiany ( np. dwie wersje logo, a także wymianę jednego elementu identyfikacji wizualnej na inny).

Doskonały kontakt drogą mailową, nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Na pewno jeszcze skorzystam z pomocy Pani Kasi i będę polecać ją każdemu.

http://www.hankowska-nwobi.pl/

Joanna Wasak – Sensoteka

Współpraca z Tobą zapoczątkowała w mojej głowie mnóstwo pomysłów na to jak spójnie ma wyglądać moja działalnoś pod względem wizualnym. Wiem, czego chcę i czego szukać w sklepach, jeśli chodzi o dodatki wystroju gabinetów. Wcześniej ciągle się wahałam, nie byłam zdecydowana, jak to ma wyglądać, ale odkąd zaczęłyśmy prace nad oprawą graficzną, wszystko nagle stało się jasne!

Oczywiście, jestem zachwycona Twoimi projektami, są tym, co siedziało w mojej głowie gdzieś ukryte, ale nie do końca umiałam to zwizualizować, opisać, ale na szczęście z pomocą przyszłaś mi własnie Ty 🙂 Polecę Cię każdemu, kto będzie rozpoczynał swój biznes, wiem, że wskażesz mu odpowiednie kierunki rozwoju i nadasz idealnie pasującą oprawę graficzną 🙂

www.sensoteka.pl

Kontakt

JEŚLI RÓWNIEŻ MARZYSZ O NOWYM SPÓJNYM WIZERUKU SWOJEGO BIZNESU, NAPISZ DO MNIE TERAZ!