Hej Mama! – podcast i stylizacja dla Mam

Współpraca z Natalią – twórczynią podcastu Hej Mama i osobistą stylistką była bardzo ciekawym i rozwijającym doświadczeniem!

 

macierzyństwo, styl, wiedza, ciekawe rozmowy

Moim zadaniem było odświeżenie strony www Natalii, na której przede wszystkim w estetyczny i przystępny sposób miały być zaprezentowane odcinki jej dwóch podcastów.

Nie mogło również zabraknąć miejsca na drugą gałąź jej działalności jaką są usługi osobistej stylistki.

Moją inspiracją było już istniejące logo Hej Mama oraz kolorystyka, którą Natalia do tej pory stosowała w okładkach swoich podcastów. Chciałam aby cała oprawa była spójna, w czym dodatkowo pomogły świetne zdjęcia Natalii dodające projektowi kobiecego “pazura”.

 

Opinia Natalii

Natalia Łuczak – podcast i stylizacja dla mam

Do Kasi zwróciłam się z prośbą o zaprojektowanie nowej i przeniesienie treści ze starej strony internetowej.
Zależało mi na tym, aby moja strona była przyjemna w odbiorze, kobieca i zachęcająca do zostania na dłużej, a przede wszystkim łatwa w obsłudze. Na stronie umieszczam nagrane odcinki podcastów i było dla mnie ważne, żeby osoba odwiedzająca mogła w łatwy sposób znaleźć odcinek, który może ją zainteresować.
Mam wrażenie, że Kasia bardzo szybko zrozumiała co mam na myśli mimo, że komunikowałyśmy się tylko za pomocą maili. Czasem sama jej pisałam, że rozumiemy się bez słów. Jestem zachwycona swoją nową stroną. Do tego Kasia nagrała filmik z instrukcją jak ją obsługiwać, dzięki czemu dodanie nowego odcinka zajmuje krótką chwilę. Pierwszy raz mam wrażenie, że jestem w stanie coś zrobić na swojej stronie, bo ktoś w końcu w łatwy sposób ją zaprojektował i pokazał mi jak z niej korzystać. Kasia jest też bardzo konkretna, responsywna i terminowa. Bardzo polecam współpracę z KP Design.

www.hejmama.pl

Kontakt

JEŚLI RÓWNIEŻ MARZYSZ O NOWYM SPÓJNYM WIZERUKU SWOJEGO BIZNESU, NAPISZ DO MNIE TERAZ!