Dzikoprzygody – leśno przygodowe zajęcia dla dzieci

Już od pierwszej wiadomości, w której przeczytałam o pomyśle Anety byłam zachwycona! Cieszyłam się, że będę mogła pracować przy tak ciekawym i nietuzinkowym projekcie oferującym dodatkowe zajęcia dla dzieci, które odbywają się w warszawskich lasach i parkach.

klimat lasu, przygody, dziecięcej radości i zabawy podczas kontaktu z naturą

Inspiracją do stworzenia oprawy wizualnej Dzikoprzygód było przepiękne logo, które Aneta stworzyła samodzielnie! Moim zadaniem było zapisać je w formacie wektorowym tak aby można było z niego w pełni korzystać (np. przy wydrukach) ora zaprojektowanie materiałów do druku. Przy okazji powstały również grafiki do mediów społecznościowych oraz ozdobny “piórkowy” pattern do wykorzystania na materiałach reklamowych.

Opinia Anety

Aneta Chmielińska – Dzikoprzygody

Kasiu, bardzo Ci dziękuję za Twoje wsparcie w spełnianiu mojego marzenia o własnym biznesie.  Na drodze do własnej działalności jest bardzo wiele pytań, na które trzeba sobie odpowiedzieć. I niesamowicie się cieszę, że na pytania o grafikę (która nigdy nie była moją mocną stroną) nie musiałam odpowiadać sama. Dzięki temu, że przygotowałaś mi świetne materiały marketingowe, mogłam ze spokojną głową skupić się na tym, co najważniejsze – czyli przygotowaniu świetnych zajęć dla dzieci!
 
Twój profesjonalizm, szybkość działania i rady, były dokładnie tym, czego potrzebowałam na starcie własnego biznesu. Dziękuję!

www.dzikoprzygody.pl

Kontakt

JEŚLI RÓWNIEŻ MARZYSZ O NOWYM SPÓJNYM WIZERUKU SWOJEGO BIZNESU, NAPISZ DO MNIE TERAZ!