Czy…

 …zastanawiasz się, jak wygląda przebieg prac w kp design i czego możesz się spodziewać?

Wiem, że projekt graficzny oraz projekt strony www to nie są gotowe produkty, które możesz od ręki wziąć z półki i dokładnie obejrzeć przed zakupem.

To usługa, na którą decydujesz się trochę “w ciemno”, dlatego jestem gotowa na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. 

Poniżej parę słów o tym, jak wygląda współpraca ze mną.

1. Rozmowa

 

Zawsze od tego najlepiej zacząć! Napisz do mnie, opowiedz o sobie, swojej firmie i o tym, czego potrzebujesz. Podpytam Cię o szczegóły Twoich pomysłów i razem zdecydujemy, który pakiet będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni! Chętnie spotkam się także z Tobą na videorozmowie i obgadam szczegóły na żywo!

2. Formularz

 

Wysyłam Ci formularz dotyczący Twojej działalności. Będą to szczegółowe pytania, o to, jaką masz wizję, pomysły, jaka jest myśl przewodnia i idea Twojego biznesu, co chciałabyś zakomunikować poprzez jej oprawę graficzną. Chcę jak najwięcej dowiedzieć się o Twojej firmie aby jak najlpiej Ci pomóc. Będzie tu też miejsce na Twoje graficzne inspiracje. Z chęcią zobaczę jaki styl Ci się podoba i jakie masz pomysły.

3. Umowa i zaliczka

 

Żeby wszystko było jasne, a warunki naszej współpracy przejrzyste podpisujemy umowę i przesyłasz mi zaliczkę (najczęściej 50% ustalonej kwoty). W szczególnych przypadkach możemy również rozłożyć płatność na więcej rat.

4. Projektowanie

 

No i tutaj będzie się działo…! Burza mózgów, szkicowanie, pomysły, tworzenie – całe to kreatywne zamieszanie po to aby przedstawić Ci trzy propozycje Twojego logo lub stronę główną Twojej nowej www! Od momentu otrzymania formularza będę potrzebowała ok. 2 tygodni aby przesłać Ci pierwszą prezentację, ale zawsze dokładny czas realizacji zależy od mojego aktualnego obłożenia kalendarza. Podczas rozmowy na pewno dam Ci znać, jakie są aktualne terminy oczekiwania.

5. Sesje poprawek

 

Teraz kolej na Ciebie! Obejrzyj, pomyśl, się, pokaż potencjalnym klientom, prześpij się z tym… rzuć monetą.. i wybierz swoje ulubione logo, nad którym teraz będziemy pracować. Jeśli masz wrażenie, że przedstawiona propozycja mogłaby być jeszcze lepsza – nie ma problemu!

Napisz mi o wszystkich swoich propozycjach zmian (kolor, układ, rozmiar elementów, krój pisma itp.), a ja pokażę Ci logo po zmianach. Masz aż trzy tury poprawek w cenie, a jeśli będzie potrzeba kolejnych, wycenię je indywidualnie w zależności od skali zmian.

Nie musisz używać fachowej terminologii, napisz mi co czujesz odnośnie projektu, a ja postaram się przenieść Twoją wizję na język grafiki.

6. Finał!

 

Kiedy już zgadzamy się we wszystkim i obie jesteśmy zadowolone z efektu końcowego, proszę Cię o wpłatę pozostałej kwoty i przesyłam gotowe pliki Twojej oprawy graficznej. Otrzymasz ode mnie plik źródłowy, pliki do używania w internecie, na stronie internetowej oraz pliki gotowe do druku. W razie potrzeby, mogę też zapisać je w innych formatach.

Przekazuję Ci dostęp do strony internetowej wraz z videoinstrukcją jej obsługi. Jestem jeszcze przez jakiś czas dostępna i chętnie odpowiem na pytania dotyczące obsługi Twojej nowej www.

Opinie Klientek

Joanna Dowejko – właścicielka firmy STYL Twoja Prasowalnia

Nasza współpraca pozwala od początku zaprezentować mój biznes w pięknej i spójnej oprawie graficznej: w internecie: na stronie www, na facebooku, w ulotkach, wizytówkach, na pieczątce, na torbach pakowych / reklamowych etc. Bardzo mi odpowiada możliwość dopracowywania szczegółów poszczególnych projektów, możliwość kilkukrotnego poprawiania.

Bardzo sobie też cenię profesjonalne porady Pani Kasi dotyczące praktycznych szczegółów naszych projektów, jej kulturę wypowiedzi; szybkość odpowiedzi i zaangażowanie w przygotowanie dla mnie nowych projektów w sytuacjach, w których nie jestem zadowolona z tych pierwotnie zaproponowanych. Bardzo dobry był także jasny kontrakt, porządkujący naszą współpracę. Zdecydowanie poleciłabym KP design ze względu na bardzo dobrą, jasną, bezpośrednią, kulturalną i profesjonalną postać współpracy, którą Pani Kasia proponuje oraz doskonałe wyczucie piękna, które ma Pani w sobie.

http://www.twojaprasowalnia.pl

Agata Frankowska – blog estetycznym okiem

Nasza współpraca pomogła mi określić cele i nadać kierunek tworzenia mojego bloga. W dłuższej perspektywie przełoży się z pewnością na jego jakość i regularność w prowadzeniu bloga. Nasza komunikacja była szybka, zrozumiała i pełna szacunku. Zdecydowanie otrzymałam to, czego oczekiwałam! Dzięki wielu wersjom kolorystycznym mogłam widzieć dokładne w jakim kierunku zmierza projekt, co ostatecznie dało zadowalający efekt.

Poleciłam współpracę z KP design z uwagi na profesjonalizm, zaangażowanie i ogromną wyobrażnię.

www.estetycznymokiem.pl

Joanna Wasak – Sensoteka

Współpraca z Tobą zapoczątkowała w mojej głowie mnóstwo pomysłów na to jak spójnie ma wyglądać moja działalnoś pod względem wizualnym. Wiem, czego chcę i czego szukać w sklepach, jeśli chodzi o dodatki wystroju gabinetów. Wcześniej ciągle się wahałam, nie byłam zdecydowana, jak to ma wyglądać, ale odkąd zaczęłyśmy prace nad oprawą graficzną, wszystko nagle stało się jasne!

Oczywiście, jestem zachwycona Twoimi projektami, są tym, co siedziało w mojej głowie gdzieś ukryte, ale nie do końca umiałam to zwizualizować, opisać, ale na szczęście z pomocą przyszłaś mi własnie Ty. Polecę Cię każdemu, kto będzie rozpoczynał swój biznes, wiem, że wskażesz mu odpowiednie kierunki rozwoju i nadasz idealnie pasującą oprawę graficzną

www.sensoteka.pl

Aleksandra Hankowska-Nwobi – Lektor języka angielskego

Bardzo polecam współpracę z KP Design!

Jestem zachwycona oprawą graficzną mojej firmy, projekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Pani Kasia cierpliwie znosiła moje prośby o zmiany ( np. dwie wersje logo, a także wymianę jednego elementu identyfikacji wizualnej na inny).

Doskonały kontakt drogą mailową, nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Na pewno jeszcze skorzystam z pomocy Pani Kasi i będę polecać ją każdemu.

http://www.hankowska-nwobi.pl/

Zapisując się wyrażasz zgodę, abym przesyłała Ci mój newsletter , dzięki któremu zdobędziesz wiele cennych graficznych porad oraz tricków. Zapraszam!